Blaty kuchenne Łódź kontakt

 

                                                                                           Gratex

                              

                                                                                 telefon 691 806 410

                                                                      e-mail: blatylodz@tzgratex.pl

                                                                        siedziba i zakład produkcyjny:

                                                                              Wrocław ul.Biegasa 11

 

Blaty Kuchenne Łódź :wycena

Dzwoniąc do nas uzyskacie Państwo przybliżone koszty blatów,obróbek z nimi związanych (koszty polerów,wycięć pod płytę,zlewozmywak ) i wycenę montażu. Wspólnie określimy również najodpowiedniejszy rodzaj kamienia dla danej kolorystyki oraz jego przybliżoną wartość.Rozmowa telefoniczna to pierwszy krok do podjęcia z nami współpracy.Kolejny to przesłanie projektu kuchni lub wymiarów wraz dodatkowymi informacjami (tu wszystko) .Na tej podstawie zaproponujemy i wycenimy kilka wariatów kolorystycznych..Po akceptacji oferty dostarczymy próbki niezbędne do podjęcia ostatecznej decyzji.

Blaty Kuchenne Łódź -montaż

Średni termin wykonania i montażu blatów kuchennych (Łódź) to ok.21 dni -za wyjątkiem materiałów sprowadzanych pod zamówienie; w takim przypadku termin jest uzgadniany indywidualnie.Sugerujemy cały proces począwszy od wstępnej wyceny rozpocząć przynajmniej z 30-dniowym wyprzedzeniem ;znacznie skraca to czas samej realizacji ponieważ wybrany wcześniej materiał jest przez nas zakupiony i ulokowany na magazynie w oczekiwaniu na pomiary i realizację.
Kamieniarstwo Gratex -jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie obróbki i montażu kamienia. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami budowlanymi, developerami , pracowniami architektonicznymi, dekoratorami wnętrz oraz producentami mebli . Możemy się poszczycić wieloma zrealizowanymi pracami na użytek klientów indywidualnych, a także pracą nad dużymi projektami w zakresie wykończenia wnętrz biur, hoteli, szkół, szpitali, uczelni oraz innych budynków użyteczności publicznej. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom na rynku stale wzbogacamy naszą ofertę i zakres wykonywanych prac.